Baby Alive Dondurma Seven Bebeğim

Baby Alive Dondurma Seven Bebeğim, seni çok şaşırtacak. Çünkü o da senin gibi bu sıcak günlerde dondurma yemeye bayılıyor. Onunla beraber dondurma yiyip eğlenmeye ve tıpkı senin gibi dondurma yemeye bayılan bir bebekle tanışmaya ne dersin? Her gün birlikte keyifle yemeye doyamadığınız dondurmalar… Ne zaman nerde nasıl istersen yanında götürebileceğin eğlenceli vakitlerin sevimli bebeği, hareketleriyle herkesi şaşırtmayı başarıyor. Sana da onunla birlikte sadece eğlenmek düşüyor. Her şeyiyle tüm zamanın bebeklerinden farklı ve ilgi çekici. Çünkü o tek bir hareketle külahtaki dondurmayı yalayabiliyor. Diğer oyuncak bebeklerde bulunmayan inanılmaz bir özellik.

İşte yeni arkadaşınız Baby Alive dondurma seven bebeğim, üç yaş üstü afacanların hayretle izleyip seveceği mükemmel bir oyuncak. Sempatik bebeğin ağzına pembe top dondurma külahını yaklaştırman yeterli. O an senin için eğlence başlıyor. Dilini çıkarıyor ve verdiğin dondurmayı yalamaya başlıyor. Sarı saçlarını topladığı fiyonk tokalarından eteğine kadar her şeyi pembe olan bebeğin üst kısmında mavi kumaş üstüne beyaz puantiyeler ve dondurma yalayan kedi figürü dikkat çekiyor.  Bu bebek her şeyiyle harika. Sende kendine bir dondurma kap ve onunla birlikte yemeye başla. Bu arada bebeğinin dondurma külahını ağzına götürmeyi unutma, merak etme hemen yalamaya başlayacak. Sende onunla oynamaya doyamayacaksın. Artık oyun saatlerinin sabırsızlıkla gelmesini bekleyebilirsin.

Baby Alive Dondurma Seven Bebeğim

Baby Alive Dondurma Seven Bebeğim

Baby Alive Dondurma Seven Bebeğim 1

Baby Alive Dondurma Seven Bebeğim 1

 

Dondurma külahını ağzına yaklaştırdığında dilini çıkaran bu oyuncak bebek senin en iyi arkadaşın olacak. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tavsiye edilmektedir. Diğer Baby Alive Oyuncak Bebekleri de sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Oyuncağı Satın Al